Dobry ortodonta. Ortodonta Brzesko Bochnia

Dobry ortodonta. Ortodonta Brzesko Bochnia

Dobry ortodonta Brzesko Bochnia

Dobry ortodonta, podobnie jak dobry lekarz, dobry dentysta, jest określeniem, które bardzo wyróżnia. Każdy lekarz, niezależnie jakiej specjalności chciałby, by tak go określano. Cały zespół lekarzy specjalistów i asystentek naszych przychodni NZOZ „ARTDENT” w Brzesku i w Bochni stara się i pracuje, by zasłużyć na to miano. 
Nasi specjaliści z zakresu ortodoncji zadbają o wasz ładny uśmiech. Pomogą ustawić prawidłowo zęby i skorygują wady zgryzu.

Aparat ortodontyczny dlaczego warto?

Ładny uśmiech

Jak się okazuje ładny uśmiech jest niesłychanie ważny. Wpływa na nasze samopoczucie oraz interakcje z innymi ludźmi. Często determinuje nasze życie osobiste i zawodowe. Według amerykańskich naukowców, ludzie mający defekty kosmetyczne w obszarze jamy ustnej, będąc w pracy, na ulicy, w domu, w kontakcie z innymi ludźmi starają się ukryć defekty kosmetyczne. Odpowiednio się wtedy ustawiają drugim profilem. Na żarty reagują mniej ekspresyjnie. Ich uśmiech jest stłumiony i niepełny. Według brytyjskich naukowców osoby, które tracą zęby są skazane w przyszłości na poważne choroby fizyczne, ale także zły stan psychiczny.

Dobry dentysta

O zęby trzeba dbać i regularnie odwiedzać dentystę. W naszych przychodniach dążąc do określenia ” Dobry ortodonta”, prowadzimy leczenie ortodontyczne stosując najnowsze i indywidualnie dobrane dla pacjenta metody leczenia. Na pierwszych wizytach u ortodonty ustalany jest z pacjentem plan leczenia. Wykonujemy na miejscu szczegółową diagnostykę radiologiczną, w tym  zdjęcie panoramiczne i zdjęcie cefalometryczne. Zlecamy zostaje szczegółowa kontrola, pielęgnacja i leczenie uzębienia. 
Chcemy podkreślić, że każdy zabieg, który wykonujmy w naszych przychodniach staramy się wykonać całkowicie bezboleśnie. Mamy do tego sprawdzone metody i bardzo nowoczesny sprzęt. Nasi specjaliści zajmują się profilaktyką, kontrolą i rozpoznawaniem wad zgryzu zarówno u dzieci jak i dorosłych. Jeżeli odpowiednio wcześnie zostanie zdiagnozowana wada zgryzu u dziecka, to leczenie będzie przebiegać prawidłowo i w szybkim czasie zęby będą wyglądały idealnie. 
Dobry ortodonta, to osoba, specjalista, który nie tylko wyleczy naszą wadę zgryzu, ale pokieruje i doradzi jak najlepiej dbać o nasze zęby.

Zapraszamy serdecznie do naszych przychodni.

Podobne tematy: