Usługi stomatologiczne w ARTDENT

Usługi stomatologiczne w klinikach ARTDENT, to stomatologia najwyższej jakości. Nasze gabinety stomatologiczne zaopatrzone zostały w najnowsze urządzenia z zakresu diagnostyki oraz leczenia zębów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi, zarówno z zakresu ortodoncji, jak i protetyki, chirurgii stomatologicznej czy implantologii. Ponadto zapewniamy takie usługi jak leczenie kanałowe pod mikroskopem, pozwalające na szybkie i skuteczne zabiegi z zakresu endodoncji. Otrzymacie u nas opiekę stomatologiczną dla całej rodziny! Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu, a osobom wrażliwym polecamy zniesienie stresu dzięki sedacji.

Ortodoncja

Ortodonta. Zdrowy i zadbany uśmiech to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Znacznie częściej śmiejemy się gdy mamy równe łuki zębowe. Dentysta Brzesko Bochnia.

Rentegen 3d

Rtg zęba. Pracownie radiologii stomatologicznej w Brzesku i Bochni. Nowoczesna stomatologia i nowoczesna diagnostyka radiologiczna. Stomatolog Brzesko Bochnia

Implanty

Implanty są rodzajem śrub bardzo precyzyjnych przystosowanych do osadzenia i przebywania w kości. Stworzone do uzupełnienia braków zębowych. Dentysta Brzesko Bochnia

Chirurgia

Wprowadziliśmy w naszych przychodniach system diagnostyki zmian zapalnych, zwyrodnieniowych i przednowotwrowych. Jest dostępny bezpłatnie dla naszych pacjentów. Stomatolog Brzesko Bochnia

Endodoncja

Endodoncja jest działem stomatologii zajmującym się leczeniem zębów z chorą, uszkodzoną przez czynniki biologiczne, fizyczne bądź chemiczne miazgą. Dentysta Brzesko Bochnia

Protetyka

Protetyka stomatologiczna – dziedzina odtwórcza stomatologii. Przywraca piękny estetyczny uśmiech, poczucie komfortu i pewność siebie pacjenta. Stomatolog Brzesko Bochnia

Prowadzimy pełne leczenie próchnicy w zębach zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Oferujemy profilaktykę próchnicy i chorób przyzębia. Dlatego też, wprowadziliśmy Pakiet Profilaktyczny, który zabezpiecza zarówno zęby jak i dziąsła pacjenta. Nasze zabiegi wykonywane są w nowoczesnym znieczuleniu, a dla osób z lękiem przed wizytą u stomatologa mamy w ofercie zabiegi w sedacji podtlenkiem azotu. Dzięki nowoczesnym materiałom jesteśmy w stanie w pełni odtworzyć naturalne piękno naszych zębów. 

Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne w zakresie leczenia wad zgryzu. Ponadto w naszych gabinetach dentystycznych w Brzesku oraz Bochni zapewniamy profilaktykę, diagnostykę oraz korektę wad zębowych. Prowadzimy leczenie aparatami stałymi u młodzieży i dorosłych.

Zapewniamy dokładną diagnostykę przy pomocy rentgena 3D. Nasi pacjenci mają dostęp do nowoczesnej diagnostyki radiologicznej łącznie ze zdjęciami przeglądowymi, cefalometrycznymi, zdjęciami stawów skroniowo-żuchwowych oraz tomografią zębów i szczęk. 

Implant zęba. Implanty zębowe. Cena. Brzesko Bochnia

Oferujemy pełen zakres usług z zakresu implantologii. Implanty zębowe umożliwiają odtworzenie utraconego zęba poprzez wszczepienie specjalnej śruby w miejsce, w którym wcześniej znajdował się korzeń. Implanty zębowe dzięki swojej budowie doskonale integrują się z kością, co skutecznie pozwala na uzupełnienie braków zębowych. Ma to miejsce nawet w 98% przypadków.

Oferujemy pełen zakres usług z zakresu implantologii. Implanty zębowe umożliwiają odtworzenie utraconego zęba poprzez wszczepienie specjalnej śruby w miejsce, w którym wcześniej znajdował się korzeń. Implanty zębowe dzięki swojej budowie doskonale integrują się z kością, co skutecznie pozwala na uzupełnienie braków zębowych. Ma to miejsce nawet w 98% przypadków.

Zapewniamy zabiegi i usługi stomatologiczne z zakresu endodoncji, czyli działu stomatologii zajmującego się rozpoznawaniem oraz leczeniem zębów z chorą miazgą. Dzięki naszemu leczeniu jesteśmy w stanie zachować w jamie ustnej nawet bardzo uszkodzone zęby. Specjalizujemy się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem.

W naszych gabinetach przywracamy piękny estetyczny uśmiech, poczucie komfortu i pewność siebie pacjenta za pomocą protez stomatologicznych. Wykonujemy wysokojakościowe protezy zębowe – ruchome, stałe, licówki oraz mosty protetyczne. Dlatego też, nasze protezy są estetyczne oraz nieuciążliwe w codziennym użytku.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Nasi lekarze stomatolodzy i specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji.