Dentysta Bochnia

Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie wielu z nas. Prawidłowo przeprowadzona diagnoza oraz skuteczna profilaktyka stomatologiczna bazująca na nowoczesnych rozwiązaniach to warunki, które powinien spełniać zakład stomatologiczny.

Dla naszych pacjentów z Bochni oferujemy usługi z zakresu leczenia oraz konsultacji stomatologicznych. Ponadto wykonujemy badania kontrolne oraz  konsultacje z zakresu: protetyki, chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej oraz implantologii.

Nasze gabinety zaopatrzone są w najnowszy sprzęt, umożliwiający wykonywanie precyzyjnych oraz bezbolesnych zabiegów. Nasza przychodnia stomatologiczna w Bochni wyposażona jest w Pracownię Rentgenowską.  

Szanowni państwo. Wszystkie zabiegi w naszych przychodniach odbywają się po wcześniejszej higienizacji jamy ustnej.

(w budynku Centrum Rehabilitacji „PROFIT” – obok krytej pływalni)

Zdjęcie zęba

W pracowni RTG Artdent Bochnia wykonujemy:

  • Rtg zęba punktowe
  • zdjęcie panoramiczne
  • zdjęcie cefalometryczne
  • zdjęcie zatok szczękowych
  • zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych
  • tomografię zębów i zatok CBCT

Posiadamy dwa specjalistyczne tomografy komputerowe CBCT do zdjęć 3D. Dodatkowo także u nas, u osób bojących się zabiegów stomatologicznych, wykonujemy zabiegi w sedacji podtlenkiem azotu.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Wszystkim potrzebującym pacjentom oferujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także inne zabiegi z wykorzystaniem mikroskopu – z zakresu chirurgii stomatologicznej czy leczenia endodontycznego. Jest to wysoce specjalistyczna usługa umożliwiająca przeprowadzenie w powiększeniu i pod kontrolą wzroku dezynfekcję, poszerzenie i szczelne wypełnienie systemu korzeniowego. Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest specjalnością naszego oddziału w Bochni.

Aparaty ortodontyczne stałe

Nasza przychodnia stomatologiczna w Bochni wzbogaciła się od niedawna o nową usługę. Wprowadziliśmy dla osób mających problemy z wadami zgryzu konsultacje oraz leczenie ortodontyczne. Podejmujemy się leczenia wad zgryzu za pomocą aparatów stałych u osób dorosłych oraz młodzieży. Serdecznie zapraszamy do nas na konsultacje!

Leczenie i profilaktyka chorób przyzębia

Zajmujemy się również periodontologią, czyli profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej. Doradzimy  i poprowadzimy leczenie u wszystkich borykających się z ze stanami zapalnymi dziąseł i przyzębia, oraz paradontozą.

Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszej przychodni był jak najkrótszy, a wachlarz oferowanych usług z zakresu leczenia stomatologicznego kompleksowy, zarówno w przypadku leczenia dzieci, jak i osób dorosłych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką stomatologiczną w Bochni.